www.temari.cz
Ubytování a správa nemovitostí Klínovec a okolí

Horský apartmán Temari 9 Klínovec

Objevte kouzlo moderního ubytování v srdci Krušných hor! Náš nový a vkusně zařízený apartmán v Loučné pod Klínovcem je ideálním místem pro vaši zimní i letní dovolenou. Apartmán byl dokončem teprve v roce 2022. Užijte si pohodlí a styl, který náš apartmán nabízí, a využijte jeho skvělou polohu jen kousek od nástupní stanice největšího ski areálu v České republice - Klínovce. V letních měsících pak oceníte blízkost cyklostezek, turistických tras a lanového centra.

Tento apartmán poskytuje oddělenou ložnici v patře, která nabízí dvě dvoulůžkové postele, v přízemí naleznete plně zařízenou kuchyni včetně lednice, mikrovlnné trouby, myčky nádobí a Nespresso kapslového kávovaru. Dále jídelní stůl, ze kterého můžete při snídaní obdivovat panoramata nejvyšší německé hory Krušnohoří Fichtelberg. Dále je zde kvalitní rozkládací sofa, tím je náš apartmán uzpůsoben k ubytování až 5 osob. V přízemí naleznete taktéž koupelnu se sprchovým koutem a toaletu. Součástí tohoto apartmánu jsou dva balkóny, z kterých si můžete vychutnávat výhledy na Krušnohorská panoramata. Velký balkon, při otevření dvojice posuvných francouzských dveří, v létě úžasně propojí celé spodní patro přímo s venkovním prostorem.
Vyhrazené parkovací stání je přímo před apartmánem v uzavřeném areálu.
V obci Loučná na vás čeká rozmanitá nabídka služeb a restaurací, lyžařská škola, půjčovna lyží a snowboardů, stejně jako půjčovna kol a koloběžek. Pro rodiny s dětmi je ideální návštěva Božího Daru se slavnou Ježíškovou cestou nebo dobrodružství v Oberwiesenthalu s bobovou dráhou a jízdou v korunách stromů. Historické a přírodní krásy UNESCO Krušnohoří, radonové lázně Jáchymov a světoznámé Karlovy Vary jsou jen krátký výlet od nás.

Jsme rodinná firma a naší prioritou je vaše pohodlí a spokojenost. Po celou dobu plánování a pobytu vám poskytneme profesionální a zároveň osobní přístup, díky kterému se u nás budete cítit jako doma. Těšíme se na vaši návštěvu a jsme připraveni vám zajistit nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků!


Spotřeba vody, elektrické energie a závěrečný úklid jsou zahrnuty v ceně pronájmu.
Povlečení, ručníky, utěrky jsou součástí pronájmu.
Vratná kauce je 2500,- CZK/100 EUR splatná na místě.
Domácí zvířata nejsou povolena.

V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Prosím vezměte na vědomí, že ložnice je v patře a je nutno použít strmé schody, ubytování není vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí či malé děti.
 
www.temari.cz
www.temari.cz
RYVR Solutions s.r.o.
Tovární 342
43186 Kovářská
+420 725 757 784
Nejsme plátci DPH
IČ: 09299475
DIČ: CZ09299475
© www.temari.cz 2024
COMGATE