www.temari.cz
Ubytování a správa nemovitostí Klínovec a okolí

O nás

Vítejte v naší rodinné společnosti, která se s láskou věnuje poskytování široké škály apartmánů v malebné oblasti Loučné pod Klínovcem již řadu let. Jsme hrdí na to, že díky našemu dlouholetému působení v této oblasti dokážeme splnit i ta nejnáročnější přání našich klientů.

Důvěry našich hostů si vážíme a snažíme se jim poskytnout nezapomenutelný pobyt. Díky naší pečlivě vybudované síti subdodavatelů v okolí můžeme zajistit, že vaše dovolená bude plná klidu a pohody, a že každý váš požadavek bude naplněn s maximální péčí. Dodáme Vám maso na gril, již připravené, či dle Vašeho přání bez jakéhokoliv zásahu. Anebo pokud chcete jen ochutnat špekáčky, turistický sálám, tlačenku, paštiku a výbornou zrající klobásu z lokální produkce, není problém, dodáme do Vaší lednice. Pokud už máte masa dost, můžete vyzkoušet kravský, ovčí, kozí sýr z lokální produkce, či si dát jen mléko nebo jiné mléčné produkty. Rádi byste, aby po příjezdu na apartmán na Vás čekalo vychlazené pivo z lokálního pivovaru? S námi to není jen přání, ale realitou. Samozřejmostí

Když si vyberete jeden z našich apartmánů, nejenže získáte profesionální přístup, ale také pocit rodinné atmosféry. Jsme tu pro vás, abychom vaši dovolenou proměnili v jedinečný zážitek, který si budete pamatovat ještě dlouho po návratu domů.

Dále také zajišťujeme vlastníkům nemovitostí možnost jejich pronájmu, správy nemovitosti, úklidu, zahradních prací a oprav.
Pokud Vás třeba jen už nebaví anebo momentálně nemůžete, provádět úklid, sekání trávy či dřeva nebo jen potřebujete předávat klíče svým zákazníků, jsme tu pro Vás.
Můžeme pro Vás též vést účetnictví, vedení návštěvních knih apod.
 
Jsme tu pro Vás i pro Vaše individuální požadavky.
 
Proto neváhejte využít služeb naší společnosti RYVR Solutions s.r.o.

 
 
 

O nás

www.temari.cz
www.temari.cz
RYVR Solutions s.r.o.
Tovární 342
43186 Kovářská
+420 725 757 784
Nejsme plátci DPH
IČ: 09299475
DIČ: CZ09299475
© www.temari.cz 2024