www.temari.cz
Ubytování a správa nemovitostí Klínovec a okolí

Horský apartmán Temari 15 Klínovec

Objevte kouzlo moderního ubytování v srdci Krušných hor! Náš vkusně zařízený apartmán v Loučné pod Klínovcem je ideálním místem pro vaši zimní i letní dovolenou. Užijte si pohodlí a styl, který náš apartmán nabízí, a využijte jeho skvělou polohu jen kousek od nástupní stanice největšího ski areálu v České republice - Klínovce. V letních měsících pak oceníte blízkost cyklostezek, turistických tras a lanového centra.

Zrenkostruovaný apartmán v horním patře domu z minulého století Vám nabízí prostor a výhled, zahradu s posezením a terasu. Apartmán nabízí 2 ložnice, a dále možnost rozkládacího sofa v obývacím pokoji v podkroví. Kuchyň je plně vybavena. Na terase se můžete usadit a poslouchat blízký hraniční potok Polava, grilovat nebo si na zahradě udělat oheň v ohništi. Parkování se nachází u domu.

V obci Loučná na vás čeká rozmanitá nabídka služeb a restaurací, lyžařská škola, půjčovna lyží a snowboardů, stejně jako půjčovna kol a koloběžek. Pro rodiny s dětmi je ideální návštěva Božího Daru se slavnou Ježíškovou cestou nebo dobrodružství v Oberwiesenthalu s bobovou dráhou a jízdou v korunách stromů. Historické a přírodní krásy UNESCO Krušnohoří, radonové lázně Jáchymov a světoznámé Karlovy Vary jsou jen krátký výlet od nás.

Jsme rodinná firma a naší prioritou je vaše pohodlí a spokojenost. Po celou dobu plánování a pobytu vám poskytneme profesionální a zároveň osobní přístup, díky kterému se u nás budete cítit jako doma. Těšíme se na vaši návštěvu a jsme připraveni vám zajistit nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků!


Apartmán je nekuřácký. Domací zvířata nejsou povolena. V apartmánu se nemohou pořádat večírky.
 
www.temari.cz
www.temari.cz
RYVR Solutions s.r.o.
Tovární 342
43186 Kovářská
+420 725 757 784
Nejsme plátci DPH
IČ: 09299475
DIČ: CZ09299475
© www.temari.cz 2024
COMGATE